page contents

Reklamacje i zwroty

Reklamacja

1.Reklamacje można składać drogą elektroniczną wysyłając informację e-mailem na adres sklep@polandi.eu lub telefonicznie pod numerem telefonu +48 501 922 954

 

2.Reklamacja powinna zawierać dane klienta, przedmiot reklamacji oraz jej uzasadnienie. Rozpatrzenie reklamacji następuje w ciągu 14 dni - liczone od daty wpłynięcia reklamacji. Klient zostanie powiadomiony o wpłynięciu oraz rozpatrzeniu reklamacji w preferowany sposób lub według formy, w jakiej reklamację złożył.

3.Reklamowany towar należy wysłać na adres: ul.Bankowa 36, 58-500 Jelenia Góra z dopiskiem Polandi.eu

Zwrot - odstąpienie od umowy

1.Klient ma prawo odstąpić od umowy bez podawania przyczyny do momentu rozpoczęcia realizacji zamówienia przez sprzedawcę.

2.Klient, który jest konsumentem ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wejścia w posiadanie towaru. Jeżeli ostatni dzień terminu na odstąpienie od umowy wypada w sobotę, termin ten ulega wydłużeniu do następnego dnia roboczego. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

3.Sprzedawca zwraca świadczenie niezwłocznie po otrzymaniu oświadczenia odstąpienia od umowy, jednak nie później niż w terminie 14 dni. Zwrot płatności następuje przy użyciu takich samych sposobów, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że ustalono inaczej.

4.W sytuacji odstąpienia od umowy klient ponosi koszty zwrotu towaru oraz dodatkowe koszty wynikające z wybranego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia.

5.Oświadczenie odstąpienia od umowy  można składać drogą elektroniczną wysyłając informację e-mailem na adres sklep@polandi.eu lub w formie pisemnej wysyłając na adres: Regess sp. z o.o., ul.Bankowa 36, 58-500 Jelenia Góra, z dopiskiem Polandi.eu

 


Więcej informacji w zakładce Regulamin

Promocje

Nowości

Szybka dostawa

image

Wysyłka kurierem na terenie całej Polski! Mieszkasz za granicą? Zapytaj o możliwość wysyłki.

Profesjonalna obsługa

image


Profesjonalna obsługa klienta. Masz pytanie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Pod numerem + 48 501 922 954

Karta podarunkowa

image

Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj najbliższym naszą kartę prezentową o wybranej przez siebie wartości.

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Sklep chwilowo nieczynny. Zapraszamy ponownie wkrótce!
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie